MOTYWY WORDPRESS

Motywy WordPress w prosty sposób pozwalają całkowicie zmienić wygląd strony www. Wystarczy, że wgrasz paczkę z motywem i skonfigurujesz poszczególne funkcjonalności (oczywiście jest to uzależnione od konkretnego motywu WordPress). Dzięki temu możesz w dowolny sposób zmieniać wygląd swojej strony www kiedy tylko chcesz.

Masz projekt graficzny w PSD i potrzebujesz go zakodować jako motyw do WordPress-a (ang. WordPress themes)? Masz statyczną stronę www i chcesz przejść na WordPress-a? A może potrzebujesz stworzenia od początku do końca nowego motywu WordPress dla Twojego bloga, czy strony firmowej?

To świetnie się składa 🙂

Motywy WordPress, WordPress Themes - Strony www Kraków, Wrocław

JAK TWORZYMY MOTYWY WORDPRESS

Kontakt

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia nasz dział projektowy w ciągu 24h kontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie. W tym miejscu definiujemy Twoje potrzeby oraz wymagania odnośnie prac nad motywem WordPress.

Projekt graficzny

Po otrzymaniu wszelkich niezbędnych informacji przystępujemy do tworzenia pierwszej wersji projektu graficznego. Jeśli posiadasz już swój projekt, ten krok Ciebie nie obowiązuje.

Twoja opinia

Następnie przedstawiamy Tobie projekt graficzny, słuchamy Twoich uwag i wprowadzamy poprawki. Po akceptacji projektu graficznego możemy przejść do kolejnego etapu. Jeśli posiadasz już projekt graficzny, ten krok również Ciebie nie obowiązuje.

Projekt funkcjonalny

Kolejnym etapem jest ustalenie jak mają działać poszczególne funkcje w Twoim motywie zarówno od strony front endu, jak i back endu. Dzięki tym informacjom jesteśmy w stanie stworzyć motyw WordPress, który będzie działał dokładnie tak, jak tego potrzebujesz 🙂 Jeśli jeszcze nie masz konkretnej wizji działania Twojej strony www, to nic się nie martw. Doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne.

Stworzenie motywu WordPress

Po ustaleniu wytycznych na temat funkcjonalności strony www przystępujemy do działania. Wdrażamy projekt graficzny w PSD pod platformę WordPress. Jeśli jest taka potrzeba część funkcjonalności dodajemy pisząc dodatkowe wtyczki WordPress. Po uruchomieniu strony www z przygotowanym motywem WordPress przekazujemy Tobie do akceptacji. W przypadku uwag wprowadzamy stosowne poprawki.

Akceptacja i rozliczenie

Ostatnim krokiem jest akceptacja motywu WordPress i rozliczenie za wykonaną pracę. Od nas otrzymujesz paczkę z motywem WordPress oraz wtyczkami WordPress (jeśli oczywiście były jakieś dodatkowo tworzone). Przesyłamy także instrukcję instalacji i konfiguracji motywu oraz plik do wgrania z przykładowymi treściami.

CO O TYM MYŚLISZ?

Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami
lub skontaktuj się w dogodny dla Ciebie sposób