PRZYSPIESZENIE WORDPRESS

WordPress mimo iż jest świetnym systemem do tworzenia i obsługi stron nawet przez osoby, które nie mają doświadczenia w tego typu czynnościach, to jednak potrafi czasem działać wyjątkowo wolno i strony wczytują się, jakby były pobierane z jakiejś innej galaktyki 🙂 Nie jest to problem samego systemu CMS, ale wtyczek i motywów, które źle napisane potrafią z szybkiej strony zrobić witrynę, której nikt nie będzie chciał odwiedzać. Także ilość wykorzystywanych wtyczek, hosting na którym jest uruchomiona strona www, brak cache, czy brak optymalizacji zdjęć ma wpływ na wolne wczytywanie się Twojej strony internetowej. Oczywiście można temu zaradzić! Przyspieszenie WordPress to cały pakiet zabiegów, dzięki którym Twoja strona www nabierze wigoru i będzie działać zdecydowanie szybciej. Oprócz tego szybsza strona www to mniejszy współczynnik odrzuceń, większa konwersja, ale także wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania Google!

Przyspieszenie WordPress, Optymalizacja WordPress - Strony www Kraków, Wrocław

JAK WYKONUJEMY PRZYSPIESZENIE WORDPRESS TWOJEJ STRONY WWW

Audyt prędkości

W pierwszej kolejności sprawdzamy jak działa obecnie Twoja strona wykorzystując kilka narzędzi do audytu prędkości. Oprócz tego sprawdzamy też stronę od wewnątrz analizując poszczególne wtyczki oraz ich wpływ na działanie Twojej strony www.

Wprowadzenie poprawek

Po zebraniu niezbędnych informacji na temat wolnego działania Twojej strony www wprowadzamy niezbędne poprawki, tj. optymalizację zdjęć, minifikację plików css i js, dodanie cache strony, odpowiednie ustawienie przechowywania strony w cache przeglądarki, czy poprawki w motywie WordPress.

Testowanie

Po wprowadzeniu poprawek należy sprawdzić, czy witryna poprawnie działa i czy wczytuje się szybko. Dodatkowo po zakończeniu prac otrzymujesz raport z przeprowadzonej optymalizacji (przyspieszenia WordPress-a).

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Twój WordPress wolno działa? Twoja stron www długo się wczytuje?
Przyspieszenie WordPress będzie idealnym rozwiązaniem!
Skontaktuj się w dogodny dla Ciebie sposób