SEO WORDPRESS

Zgodzisz się ze mną, że strona www bez odwiedzających jest jak sklep, którego nikt nie odwiedza. Jeśli Twoja strona jest mało popularna i ma mało odwiedzających, to nie będziesz miał komu sprzedać produktu lub usługi, którą oferujesz na stronie. Dlatego tak ważne jest, aby strona znajdowała się wysoko w Google. Poza tym należy również wiedzieć na jakie frazy się pozycjonować. Najczęściej te popularne frazy wymagają ogromnych nakładów finansowych, aby osiągnąć zadowalające efekty. Oprócz tego należy również badać konwersję poszczególnych fraz kluczowych, ponieważ badania pokazują, że im bardziej precyzyjne frazy kluczowe kierują do Twojej strony www (frazy z długiego ogona), tym konwersja jest wyższa, a koszty pozyskania klienta niższe.

Specjalizujemy się w optymalizacji SEO WordPress, dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć TOP 10 w Google już w pierwszym miesiącu naszej współpracy. Nie wierzysz? Zobacz jak wygląda SEO w naszym wydaniu.

SEO WordPress, Pozycjonowanie WordPress - Strony www Kraków, Wrocław

OPTYMALIZACJA SEO WORDPRESS

Audyt SEO

Pierwszym krokiem, który wykonujemy podczas optymalizacji SEO WordPress, to audyt SEO. Sprawdzamy cały Twój serwis pod kątem najważniejszych czynników, które wpływają obecnie na ranking Google. Dzięki tym informacjom jesteśmy wstanie poprawić poszczególne elementy Twojej strony www, aby znalazła się ona w topach Google.

Ustalenie celu

Kolejnym krokiem jest ustalenie celu, jaki chcesz osiągnąć. Tutaj razem z Tobą ustalimy jakie kierunek obrać w optymalizacji SEO Twojej strony www. Jest to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu będziemy wiedzieć jakie słowa kluczowe Ciebie interesują oraz jak optymalizować całą stronę www.

Wybór fraz kluczowych

Wybór fraz kluczowych to jeden z najważniejszych momentów w optymalizacji SEO WordPress. Od tej decyzji zależy jak szybko osiągniesz efekty. Dlatego warto poświęcić więcej czasu temu etapowi i wybrać takie frazy, które pozwolą osiągnąć szybko efekty, przy minimalnych nakładach.

Strategia SEO

Po ustaleniu konkretnych słów kluczowych należy przygotować strategię SEO. W tym kroku ustalamy dalszy plan związany z optymalizacją SEO WordPress i Link Building-iem.

Optymalizacja SEO WordPress

W tym kroku wprowadzamy strategię w życie. Modyfikujemy poszczególne elementy strony www wg audytu SEO i strategii, którą wcześniej ustaliliśmy.

Link Building

W przypadku niektórych fraz do osiągnięcia sukcesu wystarczy sama optymalizacja SEO WordPress. Natomiast bardziej konkurencyjne frazy potrzebują dodatkowego wzmocnienia w postaci przeprowadzenia strategii Link Buildingu. W takim przypadku ustalamy konkretną strategię, a następnie zdobywamy silne i wartościowe linki.

CO O TYM MYŚLISZ?

Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami
lub skontaktuj się w dogodny dla Ciebie sposób