TWORZENIE STRON WWW

Prowadząc dowolny biznes potrzebujesz strony www. Dlaczego? To proste 🙂 Każdy w tym momencie szuka rozwiązania swoich problemów w Internecie. Zastanów się:
  • masz samochód i potrzebujesz wymienić opony – szukasz w Internecie jakie najlepiej opony wybrać do Twojego samochodu oraz jak zobaczysz dobrą promocję w sklepie internetowym z oponami to zamawiasz z darmową dostawą do domu lub firmy
  • szukasz fotografa na swój ślub – otwierasz wyszukiwarkę i przeglądasz zdjęcia ślubne w wyszukiwarce grafiki

To tylko dwa proste przykłady, a przecież każdego dnia szukamy wiele informacji w Internecie. Dlatego tak ważne jest posiadanie skutecznej strony www dla Twojej firmy.

Tworzymy szybkie i skuteczne strony www w oparciu o prosty i funkcjonalny CMS WordPress wykorzystując technikę Responsive Web Design. Dzięki temu strony www naszych klientów doskonale wyświetlają się na każdych urządzeniach, bez względu czy jest to smartfon, tablet, czy komputer klasy PC. Jest to o tyle ważne, że rynek mobilny z każdym rokiem się zwiększa i obecnie posiadanie responsywnej strony www to nie jest dodatek, tylko niezbędny element Twojego biznesu.

Zgodzisz się z nami, że wielokrotnie zdarzyło Ci się szukać różnych informacji na smartfonie, czy tablecie. Jakie były Twoje reakcje, gdy strona internetowa była zbyt mała i nieczytelna? My także szybko zamykaliśmy taką stronę i szukaliśmy informacji gdzie indziej. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to częsta reakcja użytkowników Internetu. Dlatego zwracamy szczególną uwagę tworząc strony www i testujemy je także bezpośrednio na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu mamy pewność, że strony internetowe które tworzymy będą dokładnie takie, jakie zaprojektowaliśmy.

Strony internetowe Kraków, Wrocław, Zakopane, Katowice - Tworzenie stron www

CO O TYM MYŚLISZ?

Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami
lub skontaktuj się w dogodny dla Ciebie sposób