Czym się zajmujemy?

Tworzenie stron WWW

Tworzymy strony internetowe na podstawie szybkiego i funkcjonalnego CMS WordPress, wykorzystującego technikę Responsive Web Design, dzięki której strony naszych klientów doskonale wyświetlają się na każdym urządzeniu, bez względu na orientację i wielkość ekranu.
Kliknij tutaj

Sklepy internetowe

Wykonujemy i konfigurujemy sklepy internetowe, działające na najpopularniejszym na świecie systemie sprzedażowym WooCommerce, zapewniającym prostotę obsługi oraz ogromne możliwości.
Kliknij tutaj

Wtyczki WordPress

Potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności na stronie www i nie możesz znaleźć odpowiedniej wtyczki WordPress? To żaden problem. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my stworzymy ją dla Ciebie w oparciu o Twoje potrzebny!
Kliknij tutaj

Optymalizacja SEO

Twoja strona oparta na WordPress jest niewidoczna w wyszukiwarce Google lub znajduje się na odległych miejscach? Pomożemy zoptymalizować Twoją stronę, by była przyjaźniejsza dla wyszukiwarek oraz zdobywał wysokie pozycje.
Kliknij tutaj

Zabezpieczenie WordPress

Dzięki swojej popularności niezabezpieczone strony oparte na WordPress często padają ofiarami ataków hakerskich. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych i zabezpiecz WordPress zaraz po uruchomieniu strony.
Kliknij tutaj

Przyśpieszenie stron internetowych

Twoja strona na WordPress wolno działa? Zgłoś się do nas w celu przeprowadzenia Audytu Szybkości Twojej strony internetowej, sklepu lub platformy kursowej. Sprawdzimy, dlaczego ładuje się ona wolno i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.
Kliknij tutaj