Platforma szkoleniowa

Portfolio

Pro Pedis
W ramach projektu zostały wykonane następujące prace: projekt graficzny strony w formie makiet graficznych PSD stworzyliśmy dedykowany motyw pod WordPress-a uruchomiliśmy sklep www z dostarczonych treści wykonaliśmy migrację treści ze starego sklepu (niezbędne było napisanie importera) oprócz sklepu wdrożona została także funkcjonalność platformy kursowej opracowaliśmy dedykowaną formę konfiguracji produktu (wkładki ortopedyczne) połączyliśmy sklep z autoresponderem […]
Więcej...
Platforma kursowa DLA FOTOGRAFÓW by Basiolandia
Zlecenie obejmowało stworzenie platformy kursowej z obsługą również innego rodzaju produktów / usług (np. konsultacji). Wykonane prace: wdrożenie motywu premium dostosowanie platformy kursowej do wymagań projektu konfiguracja konsultacji i kursu pod sprzedaż dodatkowe integracje, jak integracja z autoresponderem i systemem do wystawiania faktur szkolenie z obsługi platformy kursowej
Więcej...

Platforma szkoleniowa

Z każdym rokiem internetowe kursy zyskują na popularności. Chętnie korzystają z nich zarówno osoby chcące zarabiać online, jak i firmy z różnych branż, wykorzystujące internet w procesie nauczania pracowników. Platforma szkoleniowa na WordPressie to łatwe w obsłudze narzędzie do tworzenia kursów. 

Szkolenia na WordPressie

Platforma szkoleniowa to nic innego jak strona internetowa, służąca do przechowywania materiałów szkoleniowych i udostępniania kursów. Warto jednak podkreślić, że wiele z platform umożliwia również przeprowadzanie kursów kończących się uzyskaniem certyfikatu. Administratorzy mają natomiast wgląd w wyników użytkowników, co pozwala śledzić ich postępy w nauce. Eliminacja kosztów typowych dla szkoleń stacjonarnych i atrakcyjna dla użytkowników forma nauki sprawiają, że platformy szkoleniowe zyskują zwolenników. Są cenione nie tylko za niski koszt, ale również efektywność i wygodę przekazywania wiedzy. Co nie bez znaczenia, zarządzanie szkoleniami na platformie nie sprawia problemów nawet osobom o mniej rozwiniętych umiejętnościach technicznych. 

Osoby indywidualne i organizacje stojące przed wyzwaniem stworzenia swojego kursu, mają do wyboru szereg rozwiązań. Jednym z najchętniej stosowanych są te oparte o WordPressa – najpopularniejszy system do zarządzania treścią. WP to nie tylko strony www i sklepy internetowe, z których słynie. Olbrzymia liczba wtyczek, o które można rozbudować platformę, pozwala stworzyć na nim profesjonalny kurs.

Tworzenie platformy szkoleniowej

Samodzielne stworzenie platformy szkoleniowej na WordPressie może okazać się czasochłonne. W celu właściwego dostosowania platformy do indywidualnego charakteru danego kursu, warto skorzystać z pomocy ekspertów. W EATNET specjalizujemy się w tworzeniu stron na WP – przez lata zrealizowaliśmy dziesiątki projektów dla naszych klientów. 

Oferujemy kompleksowe tworzenie platform szkoleniowych. Pierwszym etapem naszych działań jest analiza przedwdrożeniowa platformy, podczas której wskazujemy niezbędne dla niej funkcjonalności i rekomendujemy optymalne rozwiązania. Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje kolejno wdrożenie wybranego motywu, dostosowanie platformy kursowej do wymagań projektu, konfigurację kursu pod sprzedaż oraz dodatkowe integracje, jak choćby autorespondera czy fakturowania. Na koniec szkolimy z obsługi gotowej platformy szkoleniowej WordPress. Wdrożenie e-learningu w oparciu o WP to gwarancja posiadania platformy dostosowanej do indywidualnych wymagań funkcjonalnych każdego klienta.

Przykładowe realizacje platform szkoleniowych

Chcesz stworzyć własną platformę szkoleniową na WordPressie? Z nami to proste! Sprawdź wybrane realizacje dla naszych dotychczasowych klientów, dla których przygotowaliśmy kompletne platformy do przekazywania wiedzy. Skontaktuj się, by omówić szczegóły współpracy.